Idén is segítő kezet nyújtottak a „Kollégák”

A hospice-palliatív gondoskodás, betegellátásunk folytonossága nem létezhetne a társadalom elkötelezett, támogató tagjai nélkül. Nagylelkű magánszemélyek és felelős vállalatok segítsége  szükséges ahhoz, hogy hivatásunkat betölthessük, és minél több gyógyíthatatlan daganatos betegnek és családjának nyújtsunk szakszerű, szeretetteljes segítséget az élet talán legnehezebb időszakában.

Ezért különösen értékes számunkra olyan támogatókra találni munkánk során, akik tartósan mellénk szegődnek és rendszeresen segítő kezet nyújtva segítik céljaink elérését, a hospice ápolás biztosítását.

2023-ban már hatodik alkalommal tartotta meg adventi gyűjtését a több ezer ügyvédből álló „Kollégák” Facebook csoport, hogy adományukkal civil szervezeteket támogassanak. Hatodik alkalommal tapasztalhattuk meg mi is összefogásuk erejét: idén hatalmas összeg, 5,4 millió forint adomány gyűjtöttek össze, hogy betegeinket támogassák.

A „Kollégák” Facebook csoport nevét tavaly óta a Budapest Hospice Ház egyik betegszobája is viseli, hiszen rendkívüli adománygyűjtésük egy szobánk egész éves fenntartását lehetővé teszi.

Köszönjük, hogy hatodik alkalommal ünnepelhettük meg az év végéhez közeledve melegszívű támogatásukat!