Hogyan lehet jól gondoskodni? – Viseljen nárciszt!

Csatlakozzon elkötelezett segítőinkhez, és mutassa meg, hogy Önnek is fontos a szeretetteljes gondoskodás! Viselje büszkén nárcisz kitűzőnket, melynek megvásárlásával 30 értékes ápolási percről gondoskodik gyógyíthatatlan daganatos betegeink számára.

Viselj nárciszt! kampányunkkal minden áprilisban arra hívjuk fel a figyelmet, hogyan nyújthatunk reményt és törődést azok számára, akik előrehaladott daganatos betegségük következtében életük utolsó szakaszához érkeztek. A tavasz első virága, a nárcisz az egész világon a rák elleni küzdelem szimbóluma, és kitűzőként viselése a betegséggel érintettekkel való együttérzésünk jelképe.

2000 forint értékű adományával abban támogatja alapítványunkat, hogy térítésmentesen igénybe vehető ellátásunkkal minél több családnak segíthessünk az életvégi időszakban. 2023 tavaszán összesen közel 530 órányi személyre szabott, magas színvonalú ápolás biztosítását lehetővé adomány gyűlt össze.

Keresse fel a www.viseljnarciszt.hospicehaz.hu weboldalt, ahol megrendelheti saját nárciszát, illetve térképen feltüntetve megtalálhatja azokat a Nárcisz Pontokat is, ahol személyesen juthat hozzá a kitűzőkhöz.

MEGVESZEM A NÁRCISZT

Nárcisz Pontok listája: