Köszönjük, hogy Ön is viseli a nárciszt!

Nekünk a nárcisz nem csak egy virág, és sokat jelent, hogy sokak számára többet jelent ennél.

A nárcisz évtizedek óta a rák elleni küzdelem és a hospice mozgalom nemzetközi jelképe világszerte. Apró kitűző formájában, betegeink ellátásához támogatást küldve egész évben megvásárolható online a www.viseljnarciszt.hospicehaz.hu weboldalon, de tavaszi Viselj nárciszt! kampányaink során egész áprilisban találkozhatnak velük Nárcisz Pontjainkon is. A különböző intézmények, iskolai- és munkaközösségek, kávézók, pékségek azért csatlakoztak hozzánk, hogy általuk is minél több ember megismerhesse a nárcisz szimbolikáját, a hospice ellátás jelentőségét.

2023 tavaszán összesen közel 530 órányi személyre szabott, a betegek számára térítésmentes ápolás biztosítását lehetővé adomány gyűlt össze a nárcisz kitűzők megvásárlásából, ami a szeretetteljes gondoskodás és együttérzés kifejezése. Köszönjük, hogy büszkén viselik vagy megajándékozzák velük szeretetteiket!

Az apró kitűzőhöz továbbra is hozájuthat a www.viseljnarciszt.hospicehaz.hu weboldalon. Egy 2 000 Ft-os nárcisz kitűző megvásárlásával 30 értékes ápolási percet ajándékoz egy hospice-betegnek. Köszönjük!