Újra mi főztük az ebédet a Közös Lábosba!

Hosszú idő után ismét visszatértünk szeretett programunkhoz, a Közös Láboshoz.

A belvárosi, mindig pezsgő Szimpla Kert vasárnaponként tartja meg a Szimpla Háztáji Piacot, amelyen hétről hétre őstermelőktől szerezhetjük be a friss zöldséget-gyümölcsöt, lekvárokat, sajtokat és mindenféle finomságokat.

A piac részeként minden alkalommal más-más civil szervezet, alapítvány, egyesület kap lehetőséget arra, hogy a piacon vásárolt alapanyagokból ebédet készítsen, amelyből a piacra látogatók vásárolhatnak, ezzel támogatva az adott szervezet munkáját.

2022. szeptember 18-án munkatársaink és önkénteseink palóclevest és gombalevest, illetve egy kis palacsintát készítettek. A befolyt adományból a Budapest Hospice Házban lévő betegeink egyhavi élelmezését tudjuk finanszírozni. Az ő nevükben is nagyon köszönjük a piacozóknak, hogy velünk ebédeltetek, a szervezőknek pedig, hogy lehetőséget biztosítottak a jótékonyságra!

Fotó: Millok Tamás. A képek a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képezik, engedély nélküli felhasználásuk tilos.