Új bútorokkal tehettük otthonosabbá a Hospice Házat

A CHERRISK biztosító számtalan módon kínál lehetőséget arra tagjainak, hogy közösségként társadalmi ügyeket is segíthessenek. Jótékonysági programjuk keretében eddig már több mint 10 millió forinttal járultak hozzá különböző alapítványok és szervezetek munkájához.

A CHERRISK GO alkalmazáson keresztül a felhasználók mobilmentes vezetéssel, biciklizéssel, illetve sétával virtuális, ún. cserkókat gyűjthetnek, amit a CHERRISK anyagi támogatásra vált. A számunkra összegyűlt összeget a Hospice Ház új bútorainak megvásárlására fordították. Nem csak új kanapét, fotelágyat, hanem többek között éjjeliszekrényeket és irodai székeket is beszerezhettünk.

Az otthonosabbá vált terek kényelmesebbé teszik a bent töltött időt a betegeink, hozzátartozóik és munkatársaink számára is. Nagyon szépen köszönjük!

A kezdeményezésről részletes beszámoló IDE kattintva olvasható.