Új ágyakat vásárolhattunk a Hospice Házba

III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat elkötelezett a helyi civil társadalom fejlődése és fejlesztése irányába, ezért 2022 őszén pályázatot hirdetett a III. kerületi civil szervezetek részére alaptevékenységük megvalósítását segítő eszközök beszerzésének támogatására.

Örömmel számolhatunk be arról, hogy az Önkormányzat a felhívásra benyújtott pályázatunkat pozitívan bírálta el, így az 1 millió forintos támogatás segítségével 4 db korszerű, elektromos állítható betegágyat szereztünk be az elmúlt év végén.

10 ágyas fekvőbeteg részlegünkön, a Budapest Hospice Házban speciális végzettséggel rendelkező szakembereink magas színvonalú, személyre szabott tüneti terápiák alkalmazásával dolgoznak azért, hogy betegeink nyugodt körülmények között, kínzó panaszok nélkül tölthessék életük utolsó időszakát. Az új ágyak beszerzésével betegeink még kíméletesebb mozgatására nyílt lehetőség. A támogatást hálásan köszönjük!