Támogatását Hugó és barátai falinaptárral köszönjük meg!

Kutyáink figyelni (is) tanítanak minket – Barabás Éva műsorvezető ezért készített egy gyönyörű falinaptárat a 2022-es évre, amelyben kutyájával, Hugóval és barátaival 12 hónap alatt 12 alapítványt, szervezetet mutatnak be és hívják fel figyelmet munkájuk értékességére, fontosságára. A naptárak jótékony célt szolgálnak, hiszen megvásárlásukkal 100%-ban ezen szervezetek tevékenységét támogatják a vásárlók.

A 12 kiválasztott egyesület közé alapítványunk is bekerült. Ha a naptár megvásárlásával a gyógyíthatatlan daganatos betegek ápolását szeretné támogatni, erre a Tranzit Art Café-ban (1114 Budapest, Bukarest u. 3-9.) és a Hospice Házban van lehetősége 2 000 forintos adományért cserébe.

Fontos, a Hospice Házban kizárólag hétfőn és szerdán, 10:00 és 16:00 óra között, a Zápor utcai bejárat felől elérhetőek a naptárak!

Köszönjük támogatását, és köszönjük Barabás Évinek, hogy alapítványunkat is bevonta jótékonysági akciójába!