Random Shooting Day kiállítás 2021.

Tavaszi Viselj nárciszt! kampányunk kreatív anyaga idén összefonódott a Random Shooting Day egyik heti projektével. Ők az a fantasztikus csapat, akik Koczka vezetésével hétről hétre újabb és újabb fotózásokat valósítanak meg, mindig változó, önként vállalkozó alkotókkal. A 2020-ban készült képeikből 2021. májua 28-án rendezhettek meg szabadtéri kiállítást a Budapest Parkban, ahol a fotókat aukcióra bocsátották, hogy a teljes bevételt, a tombolából befolyó összeggel együtt alapítványunk támogatására fordíthassák, ahogy ajándékba készítették el nekünk kampányunk képeit is.

Nekik köszönhetően így összesen 250 értékes ápolási órát lehetővé tevő adományt jutattak el betegeink ellátására! Köszönjük a teljes csapat kreatív és nagylelkű hozzállását, a kiállítás és árverezés megszervezését és minden támogató hozzájárulását ahhoz, hogy méltó és fájdalommentes napokat biztosíthassunk a hospice-betegek számára.