Polcz Alaine Akadémia: A varázsszőnyegtől a pszichoterapeutáig

Visszatér a Polcz Alaine Akadémia, amellyel alapítónk, a hospice mozgalom emblematikus alakja, Polcz Alaine szellemi hagyatékát visszük tovább. Következő beszélgetésünk főszereplői a segítő foglalkozásúak lesznek; többek között olyan kérdéseket igyekszünk majd körbejárni, mint hogy hogyan válik valaki segítővé, hogyan lehet jól vagy rosszul segíteni, milyen nehézségekkel találkoznak a segítők a munkájuk során, mit mondanak a mesék a segítő kapcsolatokról, milyen veszélyei vannak egy segítő foglalkozás űzésének és mire kell figyelniük a segítőknek ahhoz, hogy sokáig jól legyenek.

A beszélgetés résztvevői: Boldizsár Ildikó szerkesztő, mesekutató, író, kritikus, esszéista, etnográfus, meseterapeuta; a Metamorphoses Meseterápiás Módszer megalkotója), Kozma-Vízkeleti Dániel (kiképző család-pszichoterapeuta, klinikai szakpszichológus), Tuza Erika (tanító, angoltanár, mentálhigiénikus, gyászcsoportvezető, hospice önkéntes, terápiás kutyafelvezető)

Moderátor: Barabás Éva, műsorvezető.

Időpont: 2023. november 8. (szerda), 18:00 – 19:45
Helyszín: Petőfi Irodalmi Múzeum (1053 Budapest, Károlyi utca 16.)
Részvételi díj: 3500 Ft.

Az est résztvevői alapítványunk betegellátási tevékenységét támogatják. A támogatás adománynak minősül, számla kiállítására nem kerül sor.

Regisztrációs űrlap

A regisztráció ezen űrlap kitöltésével és a 3 500 Ft-os részvételi díj befizetésével válik teljessé. A sikeres regisztrációról visszajelző e-mailt az esemény napján már csak 12:00-ig tudunk küldeni. A vissza nem igazolt regisztráció a regisztráció nem elfogadását jelenti.

Részletes információk

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!