Óriási adománnyal segített újra az ügyvédekből álló Kollégák Facebook csoport

Az ügyvédekből álló Kollégák Facebook csoport negyedik éve dönt amellett, hogy támogassák alapítványunk célját, a gyógyíthatatlan daganatos betegek méltó életvégi ápolását.

A kb. 4500 tagot számláló szakmai csoport minden adventben karácsonyi adománygyűjtést tart, amely során szavazással kiválasztják azokat a szervezeteket, amelyek tevékenységéhez szeretnének hozzájárulni. Rendkívül sokat jelent nekünk az a bizalom, hogy 2018 óta minden évben a szerencsés támogatottak közé kerültünk, elismerve ezzel a hospice-palliatív ellátás, a magas szintű, de szeretetteli ápolás és az emberi méltóság megőrzésének fontosságát.

Hihetetlen összefogásuknak köszönhetően évről évre egyre magasabb összeggel nyújtanak segítséget – idén 6 – 6 millió forinttal támogatták a Szent Márton Gyermekmentő Szolgálat és alapítványunk munkáját. Segítőkészségük, lelkesedésük megható és megdöbbentő, csakis megköszönni tudjuk mindannyiuknak, akik adományukkal szebbé tették sokunk ünnepét! Külön köszönjük dr. Fügedi Szilviának, a Budapesti Ügyvédi Kamara elnökhelyettesének, hogy igazi törődésével, szervezőkészségével lehetővé tette ezt a karácsonyi csodát!

Ezzel a hatalmas adománnyal egy kétágyas szobánk közel egész éves fenntartását biztosíthatjuk 2022-ben. Köszönjük!