Majka és a 100 Tagú Cigányzenekar

Majoros Péter Majka állt már rajthoz futóversenyen, hogy a betegeinkért teljesítse a távot és büszkén viseli nárcisz kitűzőnket, hogy felhívja a figyelmet a méltó életvégi ápolásra. Több mint három éve vállal folyamatosan nagy szerepet társadalmi szemléletformáló programunkban, idén pedig elérkezett az idő, és egy jótékonysági koncerttel készült alapítványunk számára.

A népszerű előadóművész és műsorvezető formációjával a Majka és a Őkkel lépett színpadra 2018. január 11-én  pénteken a Budapest Kongresszusi Központban hagyományos újévköszöntő eseményünkön. Ám egy különleges, soha nem látott és hallott produkciót terveztek: a 100 Tagú Cigányzenekarral adtak közös koncertet.

Az exkluzív show egyedülálló hang- és látványelemekkel ötvözte a fellépők által képviselt különböző zenei stílusokat. És a közönség rajongott érte! Nem lehetünk elég hálásak Majkának,  aki elkötelezetten, teljes szívvel a hospice mögött áll – zenésztársaival hihetetlenül emlékezetessé tették estünket. A hangulat fantasztikus volt, és a koncert bevétele egy betegszobánk másfél éves fenntartását biztosítja. Hálásan köszönjük mindannyiuknak és minden kedves vendégünknek!

„Számomra fontos, hogy jó ügyek mellé álljunk. Ezzel szeretnénk kifejezni, hogy a folyamatos odafigyelés, egymás segítése sokkal többet jelent, mint ha valakinek az utolsó pillanatban kell kapkodnia.” – mondta el Beke Farkas Nándor, a 100 Tagú Cigányzenekar vezetője.

A képek a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képezik, felhasználásuk nem engedélyezett.