Legyen Ön is Nárcisz Pont!

Alapítványunk 2021 tavaszán is nagyszabású kampánnyal köszönti a tavaszt, hirdeti a reménybe és az életvégi méltóságba vetett hitünket – és talán nagyobb szükségünk van a reményre, mint valaha.

Szeretnénk, ha újra együtt tűznénk ki a nárciszt, a hospice gondoskodás nemzetközi szimbólumát. Áprilisában Viselj Nárciszt! kampányunkkal újra a nárcisz kitűzők megvásárlására és viselésére buzdítunk, hogy a humánus ellátás és szeretetteljes odafordulás fontosságára irányítsuk a társadalom figyelmét.

Az elmúlt évek során számos fővárosi üzlet, cukrászda, pékség, vendéglátóhely, közösségi iroda, szépségszalon biztosított lehetőséget arra, hogy megvásárolhassák náluk is a kitűzőket.

Arra kérjük, idén legyen Ön is partnerünk, legyen Ön is budapesti Nárcisz Pont: a megvásárolható kitűzők kihelyezésével adjon lehetőséget április folyamán vendégeinek, vásárlóinak egy hospice beteg ápolásának támogatására. Az 1000 Ft-os kitűző megvásárlója 20 perc ápolási időt ajándékoz egy gyógyíthatatlan daganatos betegnek, így Nárcisz Pontjaink bevétele már több száz órányi ápolást tett lehetővé betegeink számára.

Mit nyújtunk a Nárcisz Pontoknak?

Nagyrabecsülésünket és hálánkat azzal tudjuk kifejezni, hogy a Viselj Nárciszt! kampány Facebook- és egyéb PR megjelenéseiben  hírt adunk az Ön csatlakozásáról is. A Nárcisz Pontok listáját a kampány oldalán is folyamatosan elérhetővé tesszük.

Csatlakozásával – mely Önnek nem kerül semmibe – részesévé válhat a cselekvő szolidaritásnak! Hisszük, hogy a járványhelyzet ellenére, sőt épp ezért, mindennél nagyobb szükség van az egymásért való összefogásra, egymás támogatására.

A jelentkezéseket és érdeklődéseket az info@hospicehaz.hu e-mail címre várjuk.