Legyen Ön is Nárcisz Pont!

Alapítványunk 2024 tavaszán is nagyszabású kampánnyal köszönti a tavaszt, hirdeti a reménybe és az életvégi méltóságba vetett hitünket.

Szeretnénk, ha újra együtt tűznénk ki a nárciszt, a hospice gondoskodás nemzetközi szimbólumát. Áprilisban Viselj nárciszt! kampányunkkal újra a nárcisz kitűzők megvásárlására és viselésére buzdítunk, hogy felhívjuk a figyelmet a humánus ellátás és szeretetteljes odafordulás fontosságára. Kitűzőinket már több ezren viselik országszerte, büszkén hordja Barabás Éva, Dobó Kata, Mautner Zsófi, Maráz Zsuzsi, Szentesi Éva, Majoros Péter Majka, Sváby András és Simonyi Balázs is.

Az elmúlt évek során számos fővárosi üzlet, cukrászda, pékség, vendéglátóhely, közösségi iroda, szépségszalon biztosított lehetőséget arra, hogy megvásárolhassák náluk is a kitűzőket.

Arra kérjük, idén legyen Ön is partnerünk, legyen Ön is budapesti Nárcisz Pont: a megvásárolható kitűzők kihelyezésével adjon lehetőséget április folyamán vendégeinek, vásárlóinak egy hospice beteg ápolásának támogatására. A 2000 Ft-os kitűző megvásárlója 30 perc ápolási időt ajándékoz egy gyógyíthatatlan daganatos betegnek. Az elmúlt évek során Nárcisz Pontjaink bevétele már több száz órányi ápolást tett lehetővé betegeink számára.

Mit nyújtunk a Nárcisz Pontoknak?

Nagyrabecsülésünket és hálánkat azzal tudjuk kifejezni, hogy a Viselj nárciszt! kampány Facebook– és egyéb PR megjelenéseiben hírt adunk az Ön csatlakozásáról is. A Nárcisz Pontok listáját a kampány oldalán is folyamatosan elérhetővé tesszük.

Csatlakozásával – mely Önnek nem kerül semmibe – részesévé válhat a cselekvő szolidaritásnak!

A jelentkezéseket és érdeklődéseket a daniel.madocsai@hospicehaz.hu e-mail címre várjuk.