Köszönjük, hogy nekünk ajánlotta adó 1%-át!

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal szeptemberben közzétette a 2023. évi személyi jövedelemadó 1+1%-os felajánlások eredményeit. Hihetetlen elismerése alapítványunknak, hogy idén minden eddignél magasabb támogatást kaptunk az adó 1%-ok felajánlásából és minden eddignél több felajánló döntött mellettünk.

A társadalom támogatása nélkül nem létezne Magyarországon hospice-palliatív ellátás és szervezetünk sem működhetne immár több mint 32 éve térítésmentesen a gyógyíthatatlan daganatos betegséggel érintett családok szolgálatában. Az alapítvány 1991-es megalakulása óta töretlenül hiszünk az emberi méltóságban és abban, hogy a testi és lelki szenvedés enyhítésével mindvégig megőrizhető, az élet utolsó időszaka is széppé és tartalmassá tehető, és a betegség és a gyász terhei is elviselhetőbbé szelídülhetők. Azzal, hogy csaknem 6000 ember ajánlotta fel számunkra adója 1%-át, ami több mint 56 millió forintot jelent szervezetünk számára, abban kaptunk hihetetlen megerősítés és felbecsülhetetlen bizalmat, hogy magas szakmai színvonalunk és nyilvános kampányaink, eseményeink a szakértő és laikus társadalom támogatására egyaránt méltóak.

Köszönjük mindenkinek, aki adója 1%-ának felajánlásakor mellettünk döntött! Köszönjük, ha az év során lehetőségében áll 1% felajánlásán túl adománnyal is segíteni. Ajándékozzon törődést!