Kiváló dolgozók – hospice ápolónk az Örkény Színház színpadán

Történetében először az Örkény István Színház olyan előadásra készül, amelynek főszereplői nem színészek. A társulat tagjai mellett hétköznapi hősök lépnek színpadra. Elhivatott szakemberek, a gondoskodó szakmák képviselői, akik kitartóan, de láthatatlanul dolgoznak mindannyiunkért születésünktől egészen a halálunkig. Szociális munkások, gyermek- és idősgondozók, egészségügyi szakemberek, otthonápoló édesanyák.

A Kiváló dolgozók – igaz történetek a gondoskodásról című dokumentarista előadás bemutatóját 2020. október 24-én, szombaton tartják, és különösen azért kedves szívünknek, mert Jeges Anna, otthonápolási csapatunk egyik oszlopos tagja, a fekvőbeteg részlegünkön is dolgozó ápolónőnk is színpadra lép.

A nlc.hu riportjában az alkotók és szereplők – köztük Jeges Anna ápolónk – mesélnek az előadásról.

Bővebb információ és jegyvásárlás: https://orkenyszinhaz.hu/hu/musor/kivalo-dolgozok

Fotó: Horváth Judit/Örkény Színház.