Ismét nárcisszal futnak a Spartathlon-futók!

Az Athén és Spárta közötti legendás Spartathlon futóverseny minden év szeptemberének utolsó hétvégéjén rajtol el. 2019-ben 25 kiváló magyar futó indult a versenyen, és valamennyien viselték a hospice ellátás szimbólumát, a sárga nárcisz kitűzőt. Ráadásul betegeink támogatásáért adománygyűjtéssel is összekötötték a megmérettetésen való szereplésüket és a versenyhez kapcsolódó adománygyűjtéssel egy betegszobánk 2 és fél havi fenntartása vált lehetővé.

2021. szeptember 24-én egy év kimaradása után újra elindulhatott a verseny, s ezzel megkeződött a 39. Spartathlon futóverseny, mely 246 km-en vezet el egészen a Spárta főterén álló Leonidász király szobráig. Magyarországról idén 22 futó mérettetik meg a hétvégén, és ahogy a rajt előtt készült képen látszik, viselik a nárciszt, a hospice ápolás és a remény szimbólumát. Ha velük együtt Ön is támgatná az életvégi gondoskodást, IDE kattintva teheti meg és ismerthei meg a további részleteket.

Köszönjük!

Futóinkat a verseny során a legfrisebb hírekkel és képekkel érkező Spartathlon Magyar Csapat Facebook oldalán követhetik!

(Fotó: Spartathlon Magyar Csapat.)