Ilyen volt az „Én, és ti, többiek” című beszélgetőestünk

Mindenki úgy beszél az életről, mint valami „never-ending” sztoriról. Még részvétet sem tudunk egymásnak nyilvánítani. Egyszerűen toporognak az emberek, ha valaki gyászol, inkább elkerülik.

Egy hónapja, 2019. október 7-én tartottuk a Polcz Alaine Akadémia programsorozatunk „Én, és ti, többiek” című beszélgetőestjét, ahol különböző relációkban – az én és a család, én és egészségügy, én és társadalom – jártuk körbe, mit kezdünk az élet azon kérdéseivel, amiket legszívesebben elkerülnénk, és tudunk-e változtatni viszonyulásainkon.

A rendezvényről készül beszámolónkat Facebook oldalunkon osztottuk meg, szeretettel ajánljuk mindenki figyelmébe!

A beszélgetés moderátora Barabás Éva volt, vendégeink között pedig Dr. Kádas Júlia, alapítványunk orvosa, Nemes László filozófus, akinek nevéhez fűződik a hazai Halál Kávéház elindítása, Orvos-Tóth Noémi klinikai szakpszichológus, valamint Szűcs Adriána modell volt, aki maga is érintett a daganatos betegségben.

Közzétette: Magyar Hospice Alapítvány – 2019. november 11., hétfő