Idén is adományozott az ügyvédekből álló Kollégák Facebook csoport

Miután 2018-ban egy nagyszerű kezdeményezés elindításával az ügyvédekből álló Kollégák Facebook csoport tagjai egy hatalmas összeggel járultak hozzá gyermekhospice otthonápolási programunk munkájához, összefogásukat idén is megszervezték és az ünnepi készülődés ideje alatt még nagyobb összegű adományt gyűjtöttek össze. A hihetetlen támogatást jelképező okiratot dr. Muszbek Katalinnak, alapítványunk igazgatójának dr. Fügedi Szilvia adta át karácsonyi ünnepségünkön 2019. december 18-én a Budapest Hospice Házban.

Hálásan köszönjük, hogy hittel mellénk álltak és segítik betegellátásunk anyagi feltételeinek biztosítását.

A kép a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képezi, felhasználása nem engedélyezett.