Fusson és segítsen a Virtuális Vivicittán!

Íme, egy újabb mód és lehetőség arra, hogy a mozgás szabadságát összekapcsolja a jótékonyság örömével!

Csatlakozzon most a Telekom Vivicittá Virtuális Futónapokhoz 2020. június 12-14. között, fusson vagy sétáljon ott és akkor, ahol és amikor a legjobban szeretne! A tavasz legnagyobb sportrendezvényét, a szezonnyitó Vivicittát ugyan nem tarthatták meg a szervezők idén áprilisban, de még ebben a helyzetben is olyan élményt ígér a futóhétvége, amit kár lenne kihagynia a mozgás szerelmeseinek.

Érmet szerezni félmaraton egyéni teljesítéséért is lehetséges, de párosban és trióban is neki lehet futni. A 10, a 7 és a 2,5 kilométeres távok közül mindenki talál magának kedvére valót, vagy akár egy családi, baráti, munkahelyi csapat is összeállhat egy izgalmas hétvégi kihívás erejéig.

Mindezt pedig az adományozás teszi teljessé: minden nevezési díjból 500 forinttal jótékonysági célt támogatnak a szervezők, és így a versenyzők is. A futók a nevezést visszaigazoló e-mailben választhatnak 1 szervezetet a felsorolt 5 közül, akinek munkáját szeretnék részvételükkel segíteni. Az alapítványok között megtalálható a Magyar Hospice Alapítvány is, melynek választásával a már nem gyógyítható daganatos betegek méltó ápolásához, szeretteik támogatásához járulhat hozzá. Támogassa a hospice-betegeket, változtassa nárcisz kilométerekké versenytávját!

Mindössze 4+1 lépés, ilyen egyszerű a részvétel:

1. Nevezzen be a választott versenyszámra a Budapest Sportiroda online felületén.
2. Teljesítse a távot a megadott időszakban.
3. Rögzítse a teljesítést, és az eredményt töltse fel a honlapra.
4. Az eredménylistából töltse le és/vagy ossza meg Facebook-on az oklevelét, és várja a postást az ajándék éremmel.
+1. Kövesse és tartsa be az operatív törzs ajánlásait és a vonatkozó kormányrendeletek előírásait.

Most ne maradjon otthon! Fusson és segítsen!

A további eseményinformációk és a nevezési felület IDE kattintva érhető el!

Jelezze vissza részvételét a Facebook eseménynél is!