Elértük a célt: Okos eszközt jó szívvel!

Kitörő örömmel adhatunk hírt arról, hogy lezárult az Okos eszközt – jó szívvel decemberi kampányunk, amiben olyan készülékek megvásárlására gyűjtöttünk, amikkel megkönnyíthetjük betegeink és szeretteik kapcsolattartását, ápolóink munkáját.

A COVID-19 mostanra életünk minden területét felülírta. Mindannyiunk biztonsága érdekében jelenleg egyre inkább szükséges, hogy mi is a telefon és az internet adta kapcsolattartási lehetőségeket használjuk ki a távolabbi hozzátartozók, barátok esetében.

Éppen ezért fordultunk adománygyűjtő akciónkkal a közösség felé, és karácsonyi ajándékként, 86 támogatónknak köszönhetően egy hónap alatt elértük a kitűzött célt! Ráadásul a kampány hatására a Xiaomi magyarországi márkaképviselete 5 darab mobiltelefont ajánlott fel alapítványunk részére, így az összegyűlt összeg egy részét fordíthatjuk az eszközök működtetéséhez szükséges szoftverekre is.

Hálásan köszönjük minden adományozó megmozdulását, hiszen ők mind abban segítettek, hogy csökkentsük betegeink magányát és összekössük őket szeretteikkel!

Kampányunk oldala IDE kattintva tekinthető meg.