Élelmiszer- és tiszítószeradománnyal segítették ellátásunkat

Ma már egyre több cég, vállalat érzi fontosnak a társadalmi felelősségvállalást, azt a feladatot, hogy önkéntesen hozzájáruljanak a civil szférában működő szervezetek társadalmi tevékenységéhez.

Épp ezzel az elkötelezettséggel keresett meg minket 2020 februárjában a Cargill, hogy bekapcsolódjanak jótékonysági akciójukkal alapítványunk munkájába. Sajnos a jelenlegi járványügyi helyzet miatt ez az együttműködés még nem jöhetett létre, ugyanakkor a Cargill Magyarország Zrt. és Cargill Takarmány Zrt., akik a CSR jótékonysági tevékenységet együttesen végzik, azonnal felajánlották támogatásukat: tartós élelmiszert és tisztítószereket juttattak el a kihirdetett veszélyhelyzet első hetében, 2020. március 16-án a Hospice Házba.

Különösen ebben a helyzetben, számos olyan egészségügyi és szociális intézmény működik országszerte, ahol nehezen tudják előteremteni a most adódó többletköltségeket. Csak bátorítani tudunk mindenkit, hogy gondoljanak közösségeikre, figyeljenek oda egymásra. A Cargill magyarországi munkatársainak pedig köszönjük nagylelkűségüket és példamutatásukat, mellyel hozzájárultak ahhoz, hogy gyógyíthatatlan daganatos betegeink ellátása a lehető legzavartalanabbul biztosítva legyen.

A kép a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képzi, felhasználása nem engedélyezett.