Egészségügyi Bizottsági ülés a Hospice Házban

Óbuda-Békásmegyer önkormányzatának Egészségügyi Bizottsága kihelyezett ülést tartott a Budapest Hospice Házban 2020. július 10-én, pénteken.

A III. kerületi önkormányzat Egészségügyi Bizottsága részéről jelen volt Rózsa László Péter, az Egészségügyi Bizottság elnöke, Dr. Sléder Éva, Szendrődi Csaba, dr. Novák István, Őri László, Csongrádi János, valamint Hazai Iván András Óbuda-Békásmegyer alpolgármestere.

A Magyar Hospice Alapítvány 2019. évi szakmai munkáját Dr. Muszbek Katalin ismertette a bizottsági tagokkal. Igazgatónőnk összefoglalta alapítványunk közel 30 éves munkáját, tájékoztatást adott a Budapest Hospice Ház és az otthoni hospice ellátás jelenlegi működéséről és finanszírozásáról, valamint munkatársaink és önkéntes segítőink tevékenységéről is.

A bizottsági ülésen a kerületi háziorvosokkal való szorosabb együttműködés lehetőségeiről is szó esett, továbbá tervezzük az óbudaiakat megszólító ismeretterjesztő lakossági fórum megtartását is.

Köszönjük, hogy látogatásukkal megtisztelték és elismerték alapítványunk munkáját.

(Fotó: Óbuda.hu)