Béres Csepp adomány a Rákellenes Világnap alkalmából

Február 4-én a Rákellenes Világnap célkitűzése, hogy felhívja az emberek figyelmét arra; akár egy apró változtatás életünkben, életmódunkban, szemléletünkben szerepet játszhat a folyamatosan emelkedő számú daganatos megbetegedések elleni küzdelemben. A betegség leküzdésének lehetőségeit kereső összefogás erősítéséért, a betegek testi-lelki támogatásáért a Béres Alapítvány minden évben nagy értékű Béres Csepp adománnyal segíti a daganatos betegekért működő hazai szervezeteket.

2021-ben 21.000 üveg Béres Cseppet adományoztak a daganatos betegek részére. A 30 millió forintot meghaladó értékű termékadományból a „A rák ellen, az emberért, a holnapért!” Társadalmi Alapítvány, a Magyar Rákellenes Liga, a Rákbetegek Országos Szervezete, a Magyar ILCO Szövetség és a Magyar Hospice Alapítvány részesülnek.

Ebben a küzdelmes időszakban kötelességünk, hogy lehetőségeink szerint mindent megtegyünk egymás támogatása érdekében. A daganatos megbetegedések sajnos még ma is a vezető halálokok közé tartoznak. Alapítónk, Béres József kutatásait és eredményeit szem előtt tartva, biztosak vagyunk abban, hogy adományunkkal segítséget tudunk nyújtani e súlyos betegségben szenvedőknek” – mondta Béres Klára, a Béres Alapítvány elnöke az adomány átadásakor.

Hálásan köszönjük a Béres Alapítvány folyamatos támogatását!  Ismerje meg az Alapítvány munkáját IDE kattintva!

(Kiemelt kép: Béres.hu)