Adventi Jótékonysági Est a Kúrián

A Kúria és a Budapest Környéki Törvényszék közös rendezésében Adventi Jótékonysági Estet tartottak advent második hétvégéjén, 2019. december 7-én.

Alapítványunk már ötödik alkalommal részesül abban a megtiszteltetésben, hogy az ünnepi alkalom során megtartott aukció és sütivásár kedvezményezettje. Munkatársaink így részt vehetettek az esten, melyre a bírák és a Törvényszék munkatársai saját kezűleg elkészítették az árverezésre bocsátott tételeket és szívmelengető műsorral készültek. Szervezetünket Dr. Muszbek Katalin, orvos igazgatónk és munkatársaink, Demeter Katalin, Dr. Gergely Anita, Osán Emese, Uray-Kovács Ildikó, Sándor Brigitta, Varju Erzsébet és Ferdinandy Nóra képviselte az eseményen.

Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni, amiért töretlenül számíthatunk rájuk és ugyanolyan fontosan tartják az élet méltóságát, mint ahogy az a hospice szellemiségben is benne van.

Kiállásuknak és munkájuknak köszönhetően az est során betegellátásunk támogatására kb. egy betegszobánk 2 havi fenntartását biztosító összeg folyt be.

Szintén évek óta gondoskodnak felnőtt és gyermek betegeink karácsonyi kívánságairól is: az ellátásunkban lévő családok megírhatják kéréseiket levélben, melyeket a Kúria munkatársai váltanak valóra. Ezek a gyönyörű ajándékcsomagok rejtik a meglepetéseket.

Hálásan köszönjük segítségüket!