A Nárcisz Iskolák és Óvodák is ültettek

A hospice ellátásban hisszük, hogy a betegség tüneteinek enyhítésén túl egy kedves mosoly, egy türelemmel megválaszolt kérdés, egy korty finom tea, egy megigazított párna, egy történet meghallgatása is egyaránt törődésünk kifejezése lehet betegeink és családtagjaik felé.

Hagyományos őszi Nárcisz Ültetéseink is a törődésről szólnak – a virágok gondos elültetése és gondozása, a betegséggel élők emberként való elismerése, a társaink felé tanúsított odafigyelés mind annak a jele, hogy fontosak vagyunk egymás számára. Bár a járványhelyzet miatt a Nárcisz Iskolák és Óvodák gyermekeivel nem találkozhattunk, igazi öröm látni, hogy a biztonsági intézkedéseket betartva a közösségek 2021 őszén is megtarthatták a Nárcisz Ültetéseket.

Köszönjük az Oázis Kertészet virághagyma felajánlását ehhez, a pedagógusok felkészítését és szervezői munkáját, legfőképp pedig a gyerekek törődését!

A kiemelt képen a ferencvárosi Napfény Óvodai ovisai ültetnek.