A munkám a szenvedélyem: Ferdinandy Nóra

A Marie Claire magazin minden héten olyan embereket mutat be, akik számára a munkájuk az életük egyik értelme, a szenvedélye. Ferdinandy Nóra alapítványunk gyógytornásza és gyermekhospice ellátásunk koordinátora egyike azoknak a példaképeknek, akik hivatásukat végzik minden egyes nap. Mi az, amit a legjobban szeret benne?

„Amikor ott vagyok a beteg mellett. Lett volna lehetőségem gyógytornászként magánpraxist nyitni, sokkal kényelmesebb körülmények között sokkal több pénzt tudtam volna keresni. De nem tettem, mert ezek a betegek nagyon fontosak nekem. Velük találkozva annyi pozitív visszajelzést kapok, ezek mind megerősítenek abban, hogy jól döntöttem. A mai világban furcsán hangzik, de van küldetéstudatom. A családi háttér is természetesen nagy segítség volt ebben.”

Szeretettel és büszkén ajánljuk mindenki figyelmébe a vele készült interjút.

(Fotó: Marie Claire)