A Méltóság hangja – újévi koncert 2020.

Alapítványunk 2020-ban ismét egy nagyszabású gálakoncerttel köszöntötte az új évet. Január 6-án hétfő este a Művészetek Palotájának Bartók Béla hangversenytermében adott koncertet a Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar alapítványunk javára.

A Liszt-díjas, érdemes művész Hollerung Gábor karmester, a jótékonysági est dirigense szerint csakis olyan produkciókat érdemes létrehozni, amelyekben a részvevők a legnagyobb tudásukkal vehetnek részt, hogy közös akarattal és jó érzéssekkel, egymást tisztelve szülessen valami, ami a hallgatóságnak is igaz örömet okoz.

A BDZ tehát gondosan összeállított repertoárral lépett a színpadra, amit a Kossuth- és Liszt Ferenc díjas Szakcsi Lakatos Béla zseniális zongorajátéka és a gyönyörű hangú Gigi Radics előadása egészített ki.

Köszönjük a fellépő művészeknek és a közönségnek, hogy betegeink méltó ápolását támogatták, hiszen a koncertjegyekből származó teljes bevételt betegeink ellátására fordíthatjuk.

További képek IDE kattintva tekinthetők meg.

A képek a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képzik, felhasználásuk nem engedélyezett.