A Méltóság hangja a Cziffra Fesztiválon

A 2024-es Cziffra György Fesztivál 2023. szeptember 20-án tartott sajtótájékoztatóján nagy bejelentésről hullott le a lepel: 2024. január 18-án a Cziffra Fesztivál és alapítványunk közösen rendezi meg a Méltóság hangja jótékonysági koncertet a Müpa színpadán.

A Fesztivál célja, hogy a jegyekből származó bevételből biztosítsa a Budapest Hospice Ház egy betegszobájának teljes egyéves fenntartását. Az ünnepi estet pedig nem mások tisztelik meg fellépésükkel, mint Miklósa Erika, Halász Judit, Kovács Kati és Balázs János.

Az est elején Balázs Jánostól hallhatunk klasszikus műveket és parafrázisokat, majd a három kiváló énekesnő váltja egymást a színpadon, akik már nem először zenélnek együtt a fesztivál alapítójával. A jól összeszokott párosok között elsőként Miklósa Erika érkezik operaáriákkal és dalokkal, Halász Judit és Kovács Kati pedig legnépszerűbb slágereiket hozzák el a Müpa színpadára.

Szeretettel várjuk támogatóinkat, barátainkat és minden kedves érdeklődőt, akik velünk együtt hisznek az élet méltóságában!

MEGVESZEM A JEGYET

További részletek a Facebook eseményben.

Támogató: Miniszterelnökség, Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.