A Béres Alapítvány ünnepeltként adományoz

Az idén 30 éves Béres Alapítvány 2023. november 10-én ünnepség keretében emlékezett a három évtized alatt végzett munkájukra, sikereikre és elért eredményeikre, ahol a jubileumot 100 millió forint értékű Béres Csepp adománnyal ünnepelték meg.

„A segítőszándék, id. dr. Béres József feltaláló életszemléletéből, példájából adódóan, a Béres vállalati kultúrájának a kezdetektől része. A karitatív munka koordinálására 30 éve, 1993-ban jött létre a Béres Alapítvány a Teljes Életért, melynek feladata az élet teljességének, a testi, a lelki és a mentális egészség a szolgálata.” – olvasható weboldalukon.

A rendezvény során Béres Klára, a Béres Alapítvány elnöke és dr. Béres József, a Béres Gyógyszergyár elnöke adta át azt a nagyértékű termékadományt, amellyel minden évben 12 hazánkban működő civil és egyházi szervezet munkáját segítik.

A Béres Alapítvány hosszú évek óta folyamatosan együttműködik intézményünkkel, és éves rendszerességgel segíti a hospice-betegek ellátását. Köszönjük, hogy születésnapi ünneplésükre alapítványunkat is meghívták és ezúttal is átadták Dr. Muszbek Katalinnak, alapítványunk igazgatónőjének a betegeinknek szánt támogatást.

A Béres Alapítvány munkájáról ITT olvashat többet!

(Fotó: Béres.)