30 nap, 30 szó, 30 év

30 szó a 30 éves Magyar Hospice Alapítványról 30 nap alatt

Különleges kalendáriummal készültünk idén: az év utolsó hónapjában minden nap újabb szót osztunk meg alapítványunk Facebook oldalán azokból a minket és a hospice ellátást leginkább jellemző szavakból, amelyek a 30. születésnapunk alkalmából megjelent Most múlik című válogatáskötet utolsó oldalain helyet kaptak.

Fogadja ezt egyfajta ajándékként, tartson velünk és nyissa ki sorra virtuális kalendáriumunk ablakait, ismerjen meg egy picivel jobban bennünket és fedezze fel a hospice-palliatív ellátás értékeit, alapelveit, üzenetet.

Ha pedig a naptáron keresztül felkeltette érdeklődését ünnepi kiadványunk, a kötetet beszerezheti a nagyobb könyvesboltokban és online könyváruházakban. A Most múlik című, az Open Books kiadó gondozásában megjelent könyv 30 kiemelkedő kortárs magyar író és költő írásait foglalja magában. A gondosan kiválogatott művek egytől egyig az emberi méltóság különféle aspektusait járják körbe, elsősorban, ám nem kizárólag az élet végén.