2019. őszén is indul képzésünk!

A gyógyíthatatlan daganatos betegeink közvetlen támogatása mellett alapítványunknak mindig is kiemelt célja volt, hogy a hospice szellemiségét és tevékenységét minél több emberhez közelebb vigye. Szemléletformáló munkánk egyik pillérét adják a laikusoknak szóló képzéseink is, melyek szintén elősegítik azt, hogy a humános életvégi ellátáshoz való jogunk a puszta szónál többet jelentsen, az emberi méltóságot őrző hospice ellátás valóban mindenki számára hozzáférhető és igénybe vehető legyen.

Alapítványunk 2019. őszén is meghirdeti a hospice iránt érdeklődők, a téma iránt nyitottak és az önkéntességen gondolkozók számára megszervezett 40 órás tanfolyamát.

Ha Ön is szívesen megismerné a hazai hospice ellátás rendszerét és szakembereinkből álló csapatunk munkáját, valamint azt, milyen módon figyelhetünk oda az élet talán legnehezebb életszakaszában lévő embertársainkra, esetleg régóta gondolkozik azon, hogy bekapcsolódna alapítványunk önkéntesprogramjába, szeretettel várjuk képzésünkre!

Időpont: 2019. október 4-5. és október 11-12. (péntek-szombatok)
Helyszín: 1032 Budapest, Kenyeres u. 18-22.

További részletek, tematika és jelentkezés ITT!

A kép a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képezi, felhasználása nem engedélyezett.