1-re van szükségünk!

Támogassa a törődést 2023. május 22-ig! Hospice-palliatív ápolásunk a betegséggel élő szeméyre és nem a betegségre, a családra és nem csak az egyénre, a lélekre és nem csak a testre fókuszál. Munkatársaink betegeink otthonában és a Budapest Hospice Házban szakszerű ápolással és lelki támogatással dolgoznak azért, hogy a család az utolsó percig együtt lehessen.

Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy az adó 1% felajánlás határideje közeleg: rendelkezzen 2023. május 22. hétfőig alapítványunk számára, olyan támaszt és segítséget nyújtva ezzel, mint amilyet mi igyekszünk biztosítani gyógyíthatatlan daganatos betegeinknek és a róluk gondoskodó családtagjaiknak egész évben.

Köszönjük, hogy időt szán az életük végén tartó betegeink méltó ápolásának támogatására! Míg ez az egyszerű támogatási lehetőség Önnek mindössze pár percébe, pár kattintásába kerül, betegellátásunknak a legkisebb összeg is óriási segítséget jelent.

Ha szeretné tudni, adója 1%-át mire fordítottuk, adja meg a nyilatkozaton adatait, hogy közvetlenül tájékoztathassuk vagy olvassa el szakmai beszámolóinkat honlapunkon!

Adószámunk: 19663258-1-41

Az 1% felajánláshoz információ és letölthető nyitlatkozat: