COVID-19 Tájékoztatás – Rendkívüli közlemény

Tisztelt Érdeklődők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a Budapest Hospice Ház fekvőbeteg osztályára, illetve az otthonápolási rendszerünkbe történő felvételhez szükséges ügyintézéssel kapcsolatban az alábbi módosítások kerültek bevezetésre, melyek visszavonásig érvényesek:

1. A személyes ügyintézés a Magyar Hospice Alapítvány épületében (1032 Budapest, Kenyeres u. 18-22.) jelenleg szünetel.
  2. Betegellátással kapcsolatban, kérjük, hívják a +36 1 250 55 13-as telefonszámot H – P: 9:00 – 15:00 között.
  3. A segédeszközök kölcsönzése (kiadás/visszavétel) jelenleg szünetel.
  4. A fájdalomcsillapítással kapcsolatos személyes ambuláns tanácsadás jelenleg szünetel.
  5. A pszichoonkológiai ambulancia ellátási tevékenysége ideiglenesen telefonos, illetve online formában folytatódik. A személyes kapcsolattartás jelenleg szünetel. Kapcsolatfelvétel céljából kérjük, az alábbi e-mail címeken érdeklődjenek Biró Eszter és Kanjo Nada pszichológus kollégáinknál: eszter.biro@hospicehaz.hu, nada.kanjo@hospicehaz.hu, vagy hívják a +36 70 384 58 99 telefonszámot H – P: 9:00 – 15:00 között.

További kérdéseikkel a +36 1 250 55 13-as telefonszámon vagy az info@hospicehaz.hu e-mail címen keressenek bennünket.

Kérjük szíves megértésüket és türelmüket.

Dr. Muszbek Katalin
Orvos igazgató

A koronavírus-fertőzéssel kapcsolatos minden információ a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon, valamint a Nemzeti Népegészségügyi Intézet honlapján olvasható.