Ránki Dezső és művésztársai telt házas koncertje a Zeneakadémián

2014. szeptember 19.

Ránki Dezső és művésztársai az elmúlás szépségéért zongoráztak

"A szelídség és a gyengédség olyan erők, melyek segítenek bennünket abban, hogy életünk legnehezebb helyzeteiben is félelem nélkül, szeretettel oldjuk meg feladatainkat. A Magyar Hospice Alapítvány munkatársaitól megtanulhatjuk, hogy a gyógyíthatatlan betegség és az elmúlás idején miként fordulhatunk egymás felé figyelemmel és alázattal– mondta Klukon Edit.

A Ránki Dezső és Klukon Edit művészházaspár mellett a Zeneakadémia két professzora, Jandó Jenő és Lantos István zongoraművészek is felléptek szeptember 17-én, továbbá két kivételes ifjú tehetséget is hallhatott a közönség, Radnóti Rózát és Ránki Fülöpöt.

Az eseményt megtisztelte jelenlétével Áder János köztársasági elnök és felesége, Herczegh Anita.

A fellépő művészek az est teljes bevételét felajánlották alapítványunknak, így az est jegybevételéből a Hospcie Házban egy betegszoba egyévi fenntartását tudjuk biztosítani.

Köszönjük szépen minden kedves jegyvásárlónak, hogy támogatta alapítványunk munkáját.