Nárcisz Futókör a 34. Vivicittán!

Alapítványunk jószolgálati futóköre a Nárcisz Futókör, amelynek tagjai sokezer összefutott kilométerrel az évek alatt már hatalmas segítséget nyújtottak számunkra, hisz jótékony amatőr sportolóként sokan többször is adománygyűjtő kampányt hirdettek saját ismerősi, baráti körükben, melynek összegével betegeink ápolását támogatták.

2019-ben újraindítjuk a versenyszezont, hiszen futóink rajthoz állnak a 34. Telekom Vivicittá Városvédő Futáson egy gyönyörű tavaszi hétvégén a Margitszigeten. Hogy ne csak a kitűzött távot teljesítsék, hanem elérjék a valódi sikert, a Te segítségedet is kérjük: adományozz a hospice-betegeknek és adj erőt Te is azoknak, akik az élet talán egyik legnehezebb időszakában vannak.

Ha futóink mellé állsz, ők elvégzik a nehezét – 7, 10 vagy akár 21 km-t is futnak -, és együtt teljesülhet a közös cél: az életvégi méltó ellátás biztosítása.

Támogatásoddal egy fantasztikus csapat része leszel és átélheted a segítés örömteli élményét is!

2019. április 13-14-én látogass ki a versenyhelyszínre, ahol Alapítványunk sátránál találkozhatsz futóinkkal, szurkolóikkal, önkénteseinkkel és munkatársainkkal. Játékokkal, beszélgetésekkel várunk Benneteket. Futóink pedig sárga pólóinkban kitűnve hirdetik majd a tömegben: nem önmagukért, hanem jótékonyságból futnak. Köszönjük, hogy részese leszel Te is!

Adományodat felajánlhatod ITT, és a Megjegyzés rovatban tüntesd fel: Nárciszok a Vivicittán.

A kép a Magyar Hospice Alapítvány tulajdonát képezi, felhasználása nem engedélyezett.