Mégis kinek az érdeke? Betegjogi rendezvény. A betegek önérdek érvényesítésének fejlesztése.

2014. november 10.

Rendezvényt szervezünk a Rákligával a betegek önérdek-érvényesítésének fejlesztéséért november 25-én, kedden a Budahegyvidéki Evangélikus Gyülekezeti Központban (1123 Budapest, Kék Golyó u. 17.).

A beteg és orvos kapcsolatáról előad dr. Muszbek Katalin, Alapítványunk orvos-igazgatója. Az előadás után műhelyfoglalkozást tartunk.

A nap záróakkordja: beszélgetés Nagykálózy Eszterrel és Rudolf Péterre, a Mégis kinek az élete színdarab művészeivel.