Jótékony Futóink a 30. Vivicittá városvédő futáson

2015. április 21.

Alapítványunk jótékony sportköre a Nárcisz Futókör, 28 lelkes futóval vett részt az idei
30. Vivicittá városvédő futáson, melyet április 18-19-én rendeztek meg a Margitszigeten. Az eseményen több különböző távon is lehetett indulni, közülünk 18-an a félmaratont, azaz 21 km-t teljesítettek, 9-en 10 km-en indultak és voltak, akik a 7 km-es szakaszt választották.

Jótékony futóink a versenyig összesen 1.420.000 Ft-ot gyűjtöttek össze alapítványuk számára, amely 237 betegápolási órát jelent.

Bővelkedtünk támogató élsportolókban is, Bóta Kinga olimpiai ezüstérmes és tízszeres világbajnok kajakos, Barnai Judit EB ezüstérmes kosaras, Kiss Balázs és Deák Bárdos Mihály világbajnok birkózók, Decker Ádám világbajnok és magyar válogatott vízipólós valamint Szalai Tamás és Tóth Dávid olimpiai és világbajnok kajakos versenyzők is velünk tartottak a jubileumi eseményen.

A futókat a helyszínen lelkes önkénteseink és egy profi szurkoló csapatunk is támogatta, hogy élvezetesebbé tegyék a 10 km-es és a félmaratoni táv legyőzését.

Ha kedved támad csatlakozni a Nárcisz Futókör csapatához, az alábbi linkre kattintva várjuk jelentkezésed:http://hospicehaz.hu/narcisz-program/narcisz-futokor