25 éves jubileumi koncert

2015. november 19.
Minden perc értékes
Ünnepi koncert Alapítványunk fennállásának 25. évfordulója alkalmából

Az ünnepi koncerten a magyar zenei élet kiválóságai lépnek fel, akik mindannyian fontosnak tartják az élet méltóságát. A világ élvonalába tartozó Benkó Dixieland Band ezúttal klasszikus és szórakoztató dallamokat szólaltat meg. Az Óbudai Danubia Zenekar „Szimfonikus Zenevonattal” érkezik: előadásában LGT-dalok hangzanak el szimfonikus hangszerelésben, Karácsony János közreműködésével. Szekeres Adrien több műfajban is elkápráztatja a közönséget, hiszen mindkét zenekarral színpadra lép.
Jegyek kaphatóak a Müpa pénztárában.
Interneten: www.jegymester.hu, www.odz.hu, www.mupa.hu

Ezúton értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy a Benkó Dixieland Band a korábban tervezett program szerint színpadra lép a január 3-ára tervezett jótékonysági koncerten, ezzel is tisztelegve a nemrég váratlanul elhunyt Benkó Sándor előtt, aki szívből támogatta a Magyar Hospice Alapítvány munkáját.